Producent drzwi

Stolpaw Albud Drzwi

Pomagamy współtworzyć dom, który jest synonimem spokoju, rodziny, bezpieczeństwa i serca – wokół którego skoncentrowane jest życie każdego człowieka. Wiemy, jak ważnym i trudnym wyborem jest dobór elementów wykończeniowych do naszego wymarzonego miejsca. Z jednej strony stawiamy na racjonalność – mają być solidne, odporne, wytrzymałe i ekonomiczne, a z drugiej mają pełnić funkcję ozdobną i wpisywać się w naszą estetykę. Tylko firma z bogatą tradycją, wysoką sprzedażą i konkurencyjną ofertą ma szansę sprostać tym wymaganiom.

Producent drzwi Stolpaw Albud Drzwi
Stolpaw Albud Drzwi

Poznaj nas

Stolpaw Albud Drzwi działa w trosce o komfort naszych Klientów. 40 lat na rynku jest dowodem na to, że jesteśmy specjalistami w naszej branży. Pracowitość, upór, wewnętrzna motywacja – to podwaliny tego, na czym dzisiaj stoją solidne fundamenty. Jak mówią właściciele: “Przyszłość to ciągła innowacja, najwyższa jakość i profesjonalizm. Nie boimy się zmian na lepsze, a na sukces pracujemy zespołowo. Stawiamy na rozwiązania wymagające zaangażowania ponad wytyczone ścieżki. Doceniamy naszych pracowników, którzy dbają o wysoki standard i nowatorskie realizacje”

Stolpaw Albud Drzwi

Producent drzwi drewnianych

Staramy się wyprzedzać konkurencję, wprowadzając pionierskie rozwiązania, które pozwalają generować harmonijne połączenie wysokiej jakości w stosunku do niezwykle atrakcyjnej ceny. Różnorodność poszczególnych kolekcji daje możliwość wyboru egzemplarza dopasowanego pod względem parametrów technicznych, kolorystyki oraz elementów dekoracyjnych – do indywidualnych potrzeb i gustów. Nie sprzedajemy drzwi – sprzedajemy bezpieczeństwo, elegancję, najwyższą jakość i pewność najlepszego wyboru.

Stolpaw Albud Drzwi

Co nas wyróżnia?

Innowacyjność

Najważniejszy punkt prognostyczny dla jakości wykonanych przez nas produktów. Nieustanne analizujemy sytuację na rynku i reagujemy na wszelkie zmiany i trendy. Jesteśmy pełni postępowych inicjatyw i pomysłów, które wyróżniają nasze produkty na rynku od wielu lat.

Uczciwość

Uczciwość to sztandarowa cecha naszej firmy. Wszystkie działania są transparentne ponieważ dbamy o przejrzystość procedur oraz pamiętamy o etyce w biznesie. Mamy ustalone normy, według których prowadzimy działalność, co procentuje w postaci lojalności Klientów oraz dobrych stosunków z instytucjami państwowymi.

Kreatywność

Zdolność nieszablonowego i innowacyjnego myślenia, która cechuje naszą firmę pozwala na wdrażanie w życie nowatorskich projektów. Dzięki niej potrafimy efektywniej rozwiązywać problemy stosując niestandardowe rozwiązania. Podejmowanie nowych inicjatyw pozwala stale udoskonalać
naszą firmę i oferowany asortyment.

Wytrwałość

Marka STOLPAW znana jest już na rynku od 40 lat. Wymagania Klientów zapewniają nowe doświadczenie oraz pozwalają nam podejmować trafniejsze decyzje w przyszłości. Prowadzi nas stanowczość i determinacja. Porażki nas nie załamują, przeciwnie – potrafimy wyciągać z nich wnioski i zamieniać w sukces.

Odpowiedzialność

W tym wypadku o naszej jakości może świadczyć sposób w jaki podchodzimy do zlecenia. Na każdym etapie realizowania usługi jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem. Planując każdy kolejny krok, bierzemy pod uwagę wszystkie konsekwencje podjętych decyzji. Zawsze zgodnie z oczekiwaniami, zawsze na czas!

Elastyczność

Nie boimy się zmian i potrafimy dostosować się do nowych warunków. Wiedza i znajomość branży są naszym atutem w uzyskiwaniu przewagi nad konkurencją. Zdolność do szybkiego działania, wymaga wielopłaszczyznowej wiedzy, którą stale pogłębiamy, aby dostosować się do potrzeb rynku i naszych Klientów.

Stolpaw Albud Drzwi

Misja i polityka jakości

Wizja firmy Stolpaw Albud Drzwi

  • Mieć: lojalnych i zadowolonych klientów.

Misja firmy Stolpaw Albud Drzwi

  • Osiągnięcie sukcesu gwarantuje nam elastyczne i profesjonalne odpowiadanie na potrzeby naszych klientów wysokiej jakości produktami oraz budowanie zespołu z najlepszych pracowników.

Wartości firmy Stolpaw Albud Drzwi

  • Troszczymy się o zadowolenie naszych klientów.
  • Dbamy o jakość, estetykę i bezpieczeństwo naszych produktów.
  • Wierzymy, że przyszłość to ciągła innowacja i profesjonalizm.
  • Fundamenty zbudowaliśmy na zaufaniu i uczciwości.
  • Naszą siłą są nasi ludzie, których stale rozwijamy.
Dbamy o środowisko naturalne

Jesteśmy EKO

Ekologia jest bardzo ważnym aspektem naszej działalności. Dlatego zawsze staramy się podejmować działania, które przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

Wszystkie działania ekologiczne są dla nas ważne, ponieważ chcemy być odpowiedzialnymi przedsiębiorcami i dbać o środowisko naturalne. Wierzymy, że każdy ma swój wkład w ochronę środowiska i jesteśmy dumni z tego, że jako firma Stolpaw Albud Drzwi podejmujemy działania, które przyczyniają się do ochrony naszej planety.

Stolpaw Albud Drzwi

Nagrody i wyróżnienia

Pliki do pobrania
Nasze katalogi i cenniki

Pliki do pobrania

Sieć sprzedaży Stolpaw Albud Drzwi

Zobacz gdzie kupić

Zobacz gdzie kupić drzwi Stolpaw

Kontakt

Stolpaw Albud Drzwi Sp. z o.o.
Pawłów 230 B
26-510 Chlewiska

REGON: 525261375
NIP: 7991981183

BIURO / WYCENY
tel. +48 48 617 10 55
e-mail: biuro@stolpaw.com.pl